Qershor 2018


29 Qershor, 2018

Drake pranon atësinë e vogëlushit

Drake i ka dhënë fund spekulimeve prej disa muajsh duke konfirmuar se është bërë babai. Këngëtari ka një djalë me ish-yllin francez të filmave për të rritur Sophie Brussaux. 31-vjeçari i këndoi fëmijës së tij, i cili erdhi në jetë në ... Lexo »

Qershor 29, 2018
29 Qershor, 2018

Bella Hadid pozon topless për Vogue

Ajo është një nga supermodelet më të kërkuara dhe sundon pasarelat e kopertinat e revistave. Këtë herë Bella Hadid ka pozuar për Vogue Mexico. Supermodelja pozoi topless për revistën e që do dalë në korrik. 21-vjeçarja dukej shumë seksi ndërsa mbrojti ... Lexo »

Qershor 29, 2018