Qershor 2018
30 Qershor, 2018

Një nuse përrallore si Afërdita Dreshaj

Një ditë më parë këngëtarja Afërdita Dreshaj i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar në martesë dashurinë e saj me hokeistin çek, Jakub Kindl. Ceremonia e dasmës është zhvilluar nën praninë e miqve dhe familjarëve të çiftit. Ndërkohë të parën fotografi ... Lexo »

Qershor 30, 2018