Qershor 2018

18 Qershor, 2018

Shihni sa ka ndryshuar Irina Shayak

Me flokë të shkurtra dhe me baluke. A e njeh atë? Është Irina Shayk që arriti konkretisht në Milano nga Nju Jork për shfaqjen Dsquared2. Irina shfaqet tërësisht ndryshe, ajo është me flokë të shkurtra dhe me baluke, ndërkohë ... Lexo »

Qershor 18, 201818 Qershor, 2018

Fotografia që po indinjon Gjermaninë

Gjermania u mposht të dielën nga Meksika dhe në vendin e kampionëve në fuqi të botës tashmë po analizohet çdo veprim i lojtarëve të kombëtares. Pas ndeshjes, Julian Brandt është kapur duke bërë një “selfie” me një djalë të vogël, ... Lexo »

Qershor 18, 2018
18 Qershor, 2018

Zinedine Zidane ‘braktis’ futbollin

Zinedine Zidane i surprizoi të gjithë kur njoftoi largimin e tij nga Real Madrid. Por duket se ish-trajneri ka braktisur tërësisht futbollin. Ndërsa sytë e të gjithëve janë të drejtuar tek Kupa e Botës, Zidane po shijon pushimet në ... Lexo »

Qershor 18, 2018