Maj 2018

30 Maj, 2018

Transformimi total i aktorit

A mund ta njihni këtë aktor? Me një mjekër të gjatë gri, flokë të rritura, bluzë dhe pantallona të shkurtra, aktori i njohur është fotografuar të martën (29 maj) teksa lëviz nëpër rrugët e Londrës së bashku me asistenten e ... Lexo »

Maj 30, 2018


29 Maj, 2018

Kylie Minogue pozon nudo për 50-vjetor

Kylie Minogue ka vendosur që për 50-vjetorin e saj të pozojë nudo. Këngëtarja me më shumë se 30 vite karrierë dhe rreth 90 milionë disqe të shitura në të gjithë botën, ka postuar në Instagram foton ku shihet e mbuluar ... Lexo »

Maj 29, 2018