Maj 2018

30 Maj, 2018

Sara Hoxha nis përgatitjet për dasmë

Një prej çifteve më të dashurr të showbiz-it shqiptar, Sara Hoxha dhe Ledion Liço kanë nisur përgatitjet për dasmën e tyre. Pak javë më parë, Newsbomb.al zbuloi se çifti do të kurorëzojë lidhjen e tyre në muajin gusht të këtij ... Lexo »

Maj 30, 2018