Prill 2018
28 Prill, 2018

43 vjeçarja me të pasme të reja

Denise Van Outen është padyshim një 43 vjeçare që po përjeton rini të dytë. Pavarësisht moshës së saj, ylli i “The Only Way Is Essex” shfaqet gjithmonë e freskët dhe seksi. Këtë herë, aktorja britanike ka publikuar në llogarinë e saj ... Lexo »

Prill 28, 2018

27 Prill, 2018

ABBA rikthehet pas 35 vjetësh

ABBA ka regjistruar një këngë të re për herë të parë pas 35 vjetësh, dhe është menaxheri i tyre Gorel Hanser që jep lajmin. Grupi thotë në një deklaratë: “Vendimi për të ecur para me projektin emocionues të turneut të ... Lexo »

Prill 27, 201827 Prill, 2018

Tiranë, makina përplas të moshuarin

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur para pak minutash në rrugën Yzberisht-Kombinat, ku një automjet ka përpalasur një të moshuar identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur. Siç duket edhe nga pajmet e siguruara nga City Radio, ... Lexo »

Prill 27, 2018