Prill 2018

2 Prill, 2018

Sekreti i dietës së Gisele Bundchen: Petullat

Gisele Bundchen adhuron petullat. I keni parasysh petullat amerikane super të skuqura dhe me shumë ngjyra, pikërisht ato. Në një intervistë për Wall Street Journal, modelja thotë se është në gjendje hajë edhe 10 të tilla përnjëherësh. Një trill intersante, ... Lexo »

Prill 02, 2018
2 Prill, 2018

Modelja vishet me çokollatë për Pashkë

Është një ndër modelet më të njohura për ekspozimin e të brendëshmeve, por këtë herë ka zgjedhur të ekspozojë çokollatën. Bëhet fjalë për Pascal Craymer, e cila këtë të dielë ka “rritur” teperaturat në rrjetet sociale, kur u shfaq e ... Lexo »

Prill 02, 2018