Prill 201830 Prill, 2018

Vdes aktorja e famshme në moshën 52-vjeçare

Ylli i ‘Twin Peaks’, Pamela Gidley ka humbur jetën në moshën 52-vjeçare. Aktorja, e njohur edhe për rolet televizive në shfaqje të tilla si CSI: Crime Scene Investigation, The Closer dhe MacGyver, vdiq në shtëpinë e saj. Gidley u quajt gruaja ... Lexo »

Prill 30, 2018

30 Prill, 2018

‘Avengers: Infinity War’ hyn në histori

‘Avengers: Infinity War’ ka bërë historinë pasi ka arritur 630 milionë dollarë vetëm në fundjavën e hapjes globale të filmit. Vlerësimi është bërë paraprakisht, pasi filmi nuk është dhënë ende në Kinë. Nëse konfirmohet, filmi me superhero do të kalojë ‘The ... Lexo »

Prill 30, 2018
30 Prill, 2018

Pushimet e nxehta të dy supermodeleve në Miami

Bella Hadid dhe Hailey Baldwin po shijojnë pushimet në Miami. Supermodelet janë fotografuar së bashku në pishinë. Të veshura me bikini yjet e pasarelave dukeshin shumë seksi. Bella ngriti temperaturat ndërsa vuri në pah të pasmet e saj. Hailey Baldwin straddles Bella ... Lexo »

Prill 30, 2018