Prill 2018


30 Prill, 2018

Tatuazhi i guximshëm i David Beckham

Ish-futbollisti duket se po e shijon në maksimum një takim pune në Kinë, ndërsa është fotografuar duke bërë selfie e duke kaluar kohë me fansat e tij. Për herë të parë në këtë event, David Beckham ka shfaqur edhe tatuazhin ... Lexo »

30 Prill, 201830 Prill, 2018

Dua Lipa në kopertinën “Vogue” të Turqisë

Imazhi kryesor për muajin maj në revistën “Vogue” të Turqisë është këngëtarja shqiptare, Dua Lipa. Përmes rrjeteve sociale, Dua Lipa ka konfirmuar se është në kopertinën e Vogue. “Ballina për majin në “Vogue” të Turqisë nga Benjamin Lennox”, ka shkruar Dua ... Lexo »

30 Prill, 201830 Prill, 2018

Demi ‘tërbon’ me të kuqe

Demi Rose gjithmonë sigurohet që të gjithë të kthejnë kokën kur kalon. Dhe padyshim që edhe këtë herë ia ka arritur qëllimit. E veshur me bodysuit të kuqe modelja i ka tërbuar të gjithë. 23-vjeçarja ka vënë në pah format ... Lexo »

30 Prill, 2018


30 Prill, 2018

Miqtë kujtojnë zhytësin që humbi jetën

Armand Hallvaxhiu, operator në disa televizione informative, humbi jetën të dielën e kaluar në brigjet e Karaburunit. I riu i talentuar kishte pasion zhytjen, pasion i cili i mori dhe jetën. Prej disa vitesh ai ushtronte këtë sport si ... Lexo »

30 Prill, 2018
30 Prill, 2018

Kim Jong-un ndryshon orën

Duke nisur nga 5 maji, Koreja e Veriut do t’i lëvizë akrepat me 30 minuta për t’iu përshtatur orës së Jugut në atë që nga mediat koreanoveriore cilësohet si një hap i parë praktik drejt pajtimit dhe unitetit kombëtar. Lideri ... Lexo »

30 Prill, 2018