Mars 2018

27 Mars, 2018

Kylie Jenner ndryshon look, bëhet bionde

Pas ardhjes në jetë të vogëlushes së saj rreth një muaj më parë, shtatzAni që Kylie Jenner e mbajti të fshehtë, sot ajo ka rezervuar një tjetër surprizë. Ka ndryshuar look. Kylie Jenner nga brune është bërë bionde. Në një foto ... Lexo »

Mars 27, 2018


27 Mars, 2018

Një “toy boy” edhe për Heidi Klum

Ne media është përfolur kohët e fundit për në lidhje të Heidi Klum dhe me sa duket zërat janë vërtetuar nga vetë çifti. Modelja e njohur dhe kitaristi i “Tokio Hotel”, Tom Kaulitz shoqërohen bashkë. “Daily Mail” publikoi disa foto ... Lexo »

Mars 27, 2018
26 Mars, 2018

Realizohet statuja e parë e David Bowie

Nuk është hera e parë që realizohet një statujë dedikuar një ikone të rokenrollit, që nga “Beatles” me lartësi natyrale ndërsa ecin në Liverpool, te Michael Jackson jashtë një stadiumi në Londër. Disa statuja janë shndërruar dhe në vend pelegrinazhi, ... Lexo »

Mars 26, 2018