Mars 2018


28 Mars, 2018

Zhvishet Demi Rose në festën e 23-vjetorit

Modelja Demi Rose ka mbushur këtë të martë 23-vjeçe. Dhe duket se festa e saj e ditëlindjes e ka gjetur thuajse të zhveshur moedelen, e cila në fotot e publikuara shfaqet e mahnitshme. Nën shoqërinë e mikeshave të saj, Demi është ... Lexo »

Mars 28, 2018


Ndërron jetë aktorja franceze, Stephane Audran

Ylli i kinemasë franceze gjatë viteve 1960, ’70 dhe ’80, Stephane Audran ka ndërruar jetë. Lajmin për vdekjen e aktores 85-vjeçare e ka dhënë djali i saj Thomas Chabrole. Aktorja franceze gjatë karrierës së saj në kinema ka marrë disa ... Lexo »

Mars 28, 2018


Demi Lovato provokon fansat

Është një nga këngëtaret më të dashura dhe aktualisht po korr mjaft sukses në tregun e muzikës. Bëhet fjalë për Demi Lovaton, e cila këtë të mërkurë ka “ndezur” rrjetet sociale, pas publikimit të një foto në të cilën shfaqet ... Lexo »

Mars 28, 2018