Mars 2018

30 Mars, 2018

Liam Payne në një lidhje me balerinën?

Krizën në marëdhënien e tij me Cheryl, Liam Payne, e ka pranuar publikisht, e pikërisht për këtë arsye ai gjithashtu u shpreh se do të bëjë gjithçka për ta shpëtuar atë. Gjatë intervistës dhënë disa ditë më parë, Liam u ... Lexo »

Mars 30, 2018


30 Mars, 2018

The Weeknd surprizon fansat me album të ri

The Weeknd publikoi albumin e ri “My Dear Melancholy”, të cilin e paralajmëroi në “Instagram” vetëm pak orë para se ta lançonte. Bashkë me foton e publikuar, ai shkroi thjesht frazën “sonte”.Pas zërave që qarkullonin prej kohësh se një ... Lexo »

Mars 30, 2018


30 Mars, 2018

Celine Dion feston 50 vjetorin

Mediat e huaja pasi kanë uruar këngëtaren, kanë publikuar foto që nga fillimet e saj në karrierë në moshën 16-vjeçare. Celine Dion ka lindur në Kanada, ndërkohë që në fillimet e saj ajo ishte adoleshentja me kaçurrela, trup të hollë ... Lexo »

Mars 30, 2018


29 Mars, 2018

Dua Lipa pushton kopertinën e “GQ”

Talenti dhe suksesi e kanë ngjitur Dua Lipën në majat e klasifikimeve dhe dita-ditës po shndërrohet në sensacion. Ka performuar në skena të mëdha botërore, në emisione të rëndësishme televizive dhe ka zënë kopertinat e shumë revistave të njohura.E ... Lexo »

Mars 29, 2018


29 Mars, 2018

Nora Istrefi konfirmon bashkëpunimin me Noizyn

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi, ka konfirmuar se shumë shpejt do te sjellë projektin e ri. Ajo për projektin e ri ka bashkëpunuar me një prej reperëve më të pëlqyer. Nora konfirmoi në një paraqitje televizive se është Noizy këngëtari me ... Lexo »

Mars 29, 201829 Mars, 2018

Sharon Stone nuk e njeh fjalën “plakje”

Ka pasur një karrierë të jashtëzakonshme në industrinë e vështirë të filmit, por duket se stresi nuk e ka plakur para kohe aktoren Sharon Stone, përkundrazi. 60-vjeçarja duket sa gjysma e moshës së saj në një set fotografik për revistën ... Lexo »

Mars 29, 2018


29 Mars, 2018

Ribashkohet “Dawson’s Creek”

Miliona njerëz e kanë parë në fundin e viteve ’90 serialin e famshëm prej 6 sezonesh “Dawson’s Creek”. Kasti i këtij seriali u bashkua për një set fotografik për kënaqësinë e fansave të tyre, në 20-vjetorin e një prej “show”-ve ... Lexo »

Mars 29, 2018


29 Mars, 2018

Zhvishet Holly Hagan

Është një nga vajzat më të komentuara për shkak të formave fizike, e megjithatë surprizon gjithnjë me daljet e saj publike. Bëhet fjalë për yllin e Gerodie Shore, Holly Hagan, e cila mbrëmjen e së mërkurës është fotografuar nën shoqërinë ... Lexo »

Mars 29, 2018


29 Mars, 2018

Leonardo DiCaprio kapet “mat” me modelen

Ai eshtë konsideruar si një ndër meshkujt më të talentuar të Hollywood, dhe njëkohësisht edhe më i preferuar nga vajzat. Por duket se Leonardo DiCaprio do ti zhgënjejë fanset e tij!Kjo, pasi aktori është i dashuruar me modelen 20-vjeçare, Camila ... Lexo »

Mars 29, 2018