Mars 2018


1 Mars, 2018

Shuhet regjisori i James Bond

Lewis Gilbert, regjisori britanik i tre serive të filmave me James Bond, ka ndërruar jetë në moshën 97-vjeçare. Gilbert e nisi karrierën e tij si aktor në moshë shumë te re dhe më vonë punoi si ndihmës regjisor në serinë ... Lexo »

Mars 01, 2018

1 Mars, 2018

“Kunatat mbretërore” sërish bashkë

Pas krishtlindjeve ku u shfaqën për herë të parë së bashku, tashmë ata sërish janë bashkë. Bëhet fjalë për Dukeshën Kate dhe princin William, por edhe Meghan Markle me Princ Harry, të cilët këtë herë janë shfaqur në një event ... Lexo »

Mars 01, 2018