Shkurt 2018
22 Shkurt, 2018

S’ka tapet të kuq pa incident!

Ajo di si të duket mahnitëse me stilin e saj elegant në çdo dalje në tapetin e kuq. Por Pixie Lott tërhoqi të gjithë vëmendjen për një arsye të gabuar, pasi pësoi një incident me veshjen në BRIT Awards, në ... Lexo »

22 Shkurt, 2018


22 Shkurt, 2018

Adelina Tahiri zbulon gjininë e foshnjes

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri u komentua gjatë për romancën e saj me milionerin maqedonas Serjozha Markov, duke nisur nga lidhja, fejesa e martesa. Pasi firmosi martesën e saj, u njoftua se këngëtarja nga Maqedonia është në pritje të një ... Lexo »

22 Shkurt, 2018


22 Shkurt, 2018

Shqiptaret pushtojnë gazetat britanike

Dy këngëtaret shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa mbrëmë kanë interpretuar në të njëjtën skenën, në skenën e madhe të ceremonisë Brit Awards 2018 që u mbajt në Londër. Ndërsa sot pamjet e tyre janë bashkuar në një fotografi në ... Lexo »

22 Shkurt, 2018