Shkurt 2018

23 Shkurt, 2018

Aksidentohet aktori Tom Cruise

Tom Cruise është bërë pjesë e një incidenti gjatë xhirimeve të Mission Impossible 6. Aktori i Hollywood theu kyçin e këmbës, ndërkohë që përpiqej të realizonte skenën në film, e pikërisht për këtë arsye ai është fotografuar ndërsa largohej me ... Lexo »

Shkurt 23, 2018


23 Shkurt, 2018

Megan Fox: Nuk ka moral në Hollywood

Aktorja e famshme Megan Fox beson se Hollywood është ‘moralisht i falimentuar’. 31-vjeçarja në një intervistë për E! News foli fjalë shumë të ashpra për industrinë e filmave. Ylli i Transformers tha: “Aty nuk shqetësohet njeri mbi të drejtat e individëve. ... Lexo »

Shkurt 23, 201823 Shkurt, 2018

Videoloja e famshme do të bëhet film

“Paramount Pictures” do të realizojë adaptimin në ekranin e madh të videolojës së famshme “The Sonic the Hedgehog”. Filmi do të prodhohet nga regjisori i “Deadpool”, Tim Miller dhe producenti i “Fast & Furious”, Neal H. Mortiz. Personazhi i “The ... Lexo »

Shkurt 23, 2018