Shkurt 2018
24 Shkurt, 2018

Kate Middelton në pritje të binjakeve

Familja mbretërore do të shtohet me dy fëmijë të tjerë. Bëhet fjalë për Dukeshën Kate Middelton dhe Princin William, të cilët për dy muaj do të sjellin në jetë jo një por dy fëmijë, pasi Kate është në pritje ... Lexo »

24 Shkurt, 2018
24 Shkurt, 2018

Rikthehet Sharon Stone

Aktorja e Hollywood, Sharon Stone, pas një periudhe pushimi nga bota e kinematografisë, ka vendosur të rikthehet sërish. Këtë kohë aktorja e famshme është kujdesur për fëmijët e saj, dhe të gjitha energjitë i ka shpenzuar për ta. Bukuroshja bjonde, e ... Lexo »

24 Shkurt, 2018
24 Shkurt, 2018

Saimir Pirgu mahnit Barcelonën

Historia më e famshme e dashurisë në letërsi e William Shakespeare rikthehet në Gran Teatre del Liceu, Spanjë, pas një mungese 32-vjeçare. Ky prodhim feston 200 vjetorin e lindjes së kompozitorit romantik francez. Rolet e dy protoganistëve kryesorë të tragjedisë, ... Lexo »

24 Shkurt, 2018