Shkurt 2018
19 Shkurt, 2018

Dua Lipa ironizon me Rita Orën

Ditën e djeshme Dua Lipa kishte bllokuar të gjitha komentet në postimin që kishte bërë për të uruar Pavarësinë e Kosovës dhe kjo sepse shumica prej komentuesve e kishin ofenduar këngëtaren për faktin se kjo e fundit nuk kishte ... Lexo »

Shkurt 19, 2018


19 Shkurt, 2018

Çifti Beckham largohet për pak kohë

Së fundmi ka prezantuar koleksionin e saj të ri AW18, në javën e modës në New York. Bëhet fjalë për 43-vjeçarën, Victoria Beckham, e cila ka vendosur të bëjë pak pushim nga puna e ta shfrytëzojë kohën për të kaluar ... Lexo »

Shkurt 19, 2018
19 Shkurt, 2018

Një fanse e zjarrtë nga Azia për Interin

Vëmendja nga Azia ndaj ekipeve italiane është rritur së tepërmi vitet e fundit, sidomos ndaj dy skuadrave të Milanos. Mes miliona tifozëve nga Kina, një përkrahëse e zjarrtë e zikaltërve është edhe bukuroshja Giada Chen. Ajo është një modele që i ... Lexo »

Shkurt 19, 201819 Shkurt, 2018

Angelina Jolie shkëlqen në BAFTA

Angelia Jolie po shkëlqen, si gjithmonë! Aktorja, producentja dhe humanitarja ishte e pranishme në EE British Academy Film Awards 2018 të mbajtur në Royal Albert Hall të dielën në Londër. E veshur me një fustan të zi bust, të ... Lexo »

Shkurt 19, 2018