Janar 2018

4 Janar, 2018

Supermodelja shtatzënë tregon format me bikini

Candice Swanepoel është duke pritur fëmijën e saj të dytë me bashkëshortin Hermann Nicoli. Dhe supermodelja tregoi format trupore e veshur me bikini ndërsa relaksohej në Brazil. Ylli i Victoria Secret shfaqet në superformë dhe barku i saj i rrumbullakosur vihet ... Lexo »

Janar 04, 2018




3 Janar, 2018

Elona Duro bëhet nënë për herë të parë

Prezantuesen Elona Duro, ky fillim viti e ka gjetur nënë. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, ajo është bërë me djalë. Mësohet se emri i vogëlushit është Tomas dhe nënë e bir, gëzojnë shëndet të plotë. Moderatorja shqiptare ka ... Lexo »

Janar 03, 2018


3 Janar, 2018

Mike Tyson bëhet prodhues marijuane

Boksieri Mike Tyson nuk rresht së befasuari. 51-vjeçari, ish-kampion i botës në boks, ka vendosur që të prodhojë marijuanë në California, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Që nga 1 janari 2018, në Californi shitja e marijuanës është legalizuar pas ... Lexo »

Janar 03, 2018


3 Janar, 2018

Fejohet pasanikja Paris Hilton

Ditët e para të vitit 2018 e kanë gjetur me unazë në gishtin e fejesës 36-vjeçaren, Paris Hilton. Ylli i njohur ka marrë propozimin për martesë nga i dashuri i saj, me të cilin po përjeton një histori dashurie që ... Lexo »

Janar 03, 2018