Janar 2018

31 Janar, 2018

Penelope Cruz nderohet me Çmimin Cezar

Penelope Cruz do të marrë çmimin e nderit nga Akademia e Arteve dhe Teknikave të Kinës në Francë gjatë ceremonisë së 43-të Cesar Awards, ekuivalenti francez i Oscarëve, më 2 mars në Paris. “Penelope Cruz ka talentin të shkëlqejë një ... Lexo »

Janar 31, 201831 Janar, 2018

Zyrtare, Sadiku kalon te Levante në La Liga

Përmes një komunikate zyrtare në faqen e internetit dhe rrjetet sociale, klubi spanjoll i Levantes ka njoftuar blerjen e shërbimeve të sulmuesit shqiptar, Armando Sadiku, kartonin e të cilit e zotëronte deri më sot ekipi polak i Legia Varshavës. Sadiku, ... Lexo »

Janar 31, 201831 Janar, 2018

Donald Trump përplaset me Jay-Z

Reperi i njohur Jay-Z e kishte quajtur një “virus të madh” pak ditë më parë presidentin e SHBA-së, Donald Trump, sepse tregohet racist. “Paraja nuk është e barabartë me lumturi. Nuk është. Kjo është humbja e gjithë pikëpamjes. Ju i ... Lexo »

Janar 31, 2018