2017

29 Dhjetor, 2017

Banderas transformohet për Pikason

Prej dekadash është cilësuar si një ndër meshkujt më seksi në Hollywood. Falë tipareve dhe fizikut është konsideruar si mashkulli ideal latin. Fansat e Antonio Banderas u shokuan kur panë një foto të aktorit, të publikuar nga revista “iHola”, ... Lexo »

Dhjetor 29, 2017