Dhjetor 2017


30 Dhjetor, 2017

Edhe Bella Thorne e mbyll vitin nudo

Aktorja dhe këngëtarja Bella Thorne së fundmi e ka qëndruar në hije sa i përket profesionit të saj duke u përqëndruar tërësisht tek fotot në Instagram. Ajo shpeshherë poston foto provokuese dhe ka shumë imagjinatë kur bëhet fjalë për ... Lexo »

Dhjetor 30, 2017


29 Dhjetor, 2017

Selena Gomez rikthehet në origjinë

Këngëtarja e famshme e cila u zgjodh femra e vitit suprizoi të gjithë publikun kur u shfaq në “American Music Awards” bjonde. Look-u i saj i ri është mirëpritur dhe pëlqyer jo vetëm nga fansat por edhe nga i ... Lexo »

Dhjetor 29, 2017