Nëntor 2017


1 Nëntor, 2017

Gigi Hadid shpallet Femra e Vitit nga ‘Glamour’

Supermodelja botërore, Gigi Hadid është një prej femrave më atraktive të momentit. Përmes paraqitjeve të saj, ajo gjithmonë dëshmon veçantinë dhe bukurinë që e karakterizon. Bukuroshja ka pozuar për revistën “Glamour”, duke treguar se është femra më “in” e momentit. Me ... Lexo »

Nëntor 01, 2017
1 Nëntor, 2017

Heidi Klum, mbretëresha e Halloween

Heidi Klum gjithnjë e planifikon shumë muaj më parë kostumin për Halloween, kështu që njerëzit presin se çfarë zgjedhjeje të çmendur do të bëjë ajo vit pas viti. Dhe nuk u zhgënjyen. Klum dukej fantastike për festën e 31 tetorit ... Lexo »

Nëntor 01, 2017