Nëntor 2017


29 Nëntor, 2017

Demi Rose me të kuqe!

Pasi ka marrë një vëmendje të madhe nga mediat rozë, Demi Rose nuk po mungon më në evente të rëndësishme.Bukuroshja 22-vjeçare ishte e pranishme në “2017 Beauty Awards” të zhvilluar në Londër të martën.Por nëse Demi merr pjesë në ... Lexo »

Nëntor 29, 2017

29 Nëntor, 2017

Shqipëri-Kosovë një bashkim ndryshe

Nën moton “Rrugëtojmë nën një flamur”, Bashkia e Tiranës, në bashkëpunim me Enduro Albania & Mc Eagles”, mblodhën dje në Bulevardin e ri, me rastin e festës së Ditës së Pavarësisë, motoristë nga Shqipëria dhe Kosova, të cilët dhuruan ... Lexo »

Nëntor 29, 2017