Nëntor 2017
30 Nëntor, 2017

Lady Gaga më e nxehtë se kurrë

Ajo është një nga femrat më me shumë guxim. Dhe Lady Gaga ka ngritur temperaturat ndërsa pushonte në një plazh në Miami, Florida. Ylli i muzikës pop e veshur me bikini ekspozoi format e saj bombastike, duke zbuluar pak edhe ... Lexo »

Nëntor 30, 2017