Tetor 201727 Tetor, 2017

Mandy Moore e njohu të fejuarin “online”

Pas publikimit të lajmit për fejesën muajin që shkoi, Mandy Moore ka zbuluar disa detaje rreth lidhjes me muzikantin amerikan Taylor Goldsmith. Fuqia e rrjeteve sociale! Mandy dhe Taylor janë njohur përmes “Instagram”-it. “Postova një fotografi të albumit të “Dawes”. Pas ... Lexo »

Tetor 27, 2017


27 Tetor, 2017

Simon Cowell përfundon në spital

Simon Cowell është dërguar menjëherë në spital pas një aksidenti të pësuar në shtëpinë e tij në Londër, raporton “The Sun’s Bizarre”. Ylli i “X Factor” është parë të dalë nga shtëpia e tij me një qafore pasi ambulanca është ... Lexo »

Tetor 27, 2017

27 Tetor, 2017

Skuqet Fontana di Trevi

Uji i Fontana di Trevi, shatërvani ikonë i kryeqytetit italian dhe një prej vendeve më të vizituara nga turistët në Romë, mori ngjyrë të kuqe kur një burrë hodhi bojë në basenin e saj kryesor. Të huaj e rezidentë i ... Lexo »

Tetor 27, 2017