Tetor 2017


2 Tetor, 2017

Arrestohet ish i dashuri i Heidi Klum

Vetëm disa javë para se Heidi Klum konfirmoi ndarjen e saj nga Vito Schnabel, ish-i dashuri i supermodeles është arrestuar për posedim të paligjshëm të substancave të kontrolluara, të cilat nuk janë për shitje. “Është me rëndësi të mbahet mend ... Lexo »

Tetor 02, 2017


2 Tetor, 2017

OJ Simpson lirohet nga burgu

OJ Simpson është liruar pas nëntë vitesh në burgun e Nevadës. Ai tani do të përballet me lirim me kusht, për pesë vjet të tjera. OJ u dënua me akuza për grabitje të armatosur dhe rrëmbim në vitin 2008. Dalja e ... Lexo »

Tetor 02, 2017


2 Tetor, 2017

Rita Ora bën tatuazh të ri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka bërë një tatuazh të ri. Kështu ka bërë të ditur ajo, përmes rrjetit social Instagram, në të cilin ka postuar fotografi nga realizimi i tatuazhit të ri në shpinë. Ditë më parë, Rita ... Lexo »

Tetor 02, 2017