Tetor 2017


2 Tetor, 2017

Nina Dobrev eksperimenton me vdekjen

Aktorja ka pozuar për revistën “Rogue” ku ka promovuar projektin e saj të fundit “Flatliners” . Ajo tha për revistën se u tërhoq nga seriali “Vampire Diaries” për t’i mbyllur gojën të gjithë atyre personave që thonin se ajo ... Lexo »

Tetor 02, 2017


2 Tetor, 2017

Uragani, 1 milion dollarë edhe nga Lady Gaga.

Lady Gaga po ndihmon viktimat e të gjitha fatkeqësive natyrore të kohëve të fundit. 31-vjeçarja shfrytëzoi “Twitter”-in për të njoftuar se po dhuron 1 milion dollarë në përpjekje për të ndihmuar viktimat që pësuan nga uraganet dhe tërmetet e fundit. “Ndërsa ... Lexo »

Tetor 02, 20172 Tetor, 2017

Princ Harry dhe Meghan Markle kapen mat

Gjërat kanë avancuar. Duket se princ Harry dhe Meghan Markle do të zbresin shumë shpejt në altar pasi shpjegim tjetër nuk mund t’i japim fotove të tilla. Çifti është fotografuar duke u puthur (jo në buzë) dhe i dhuruar përqafime ... Lexo »

Tetor 02, 2017