Tetor 20172 Tetor, 2017

Kevin Heart në pritje të Baby Kenzo

Pavarësisht se kohët e fundit Kevin Heart u përfshi në një skandal seksual, martesa e tij dhe e bashkëshortes Eniko nuk u rrezikua aspak. E diela për ta ishte një ditë e veçantë, pasi çifti kishin organizuar një “baby ... Lexo »

Tetor 02, 2017
2 Tetor, 2017

Sulmi në SHBA, Mariah Carey shokon teleshikuesit

Shikuesit e “Good Morning Britain” kanë ngelur plotësisht të shokuar nga paraqitja e këngëtares Mariah Carey në intervistën pas lajmit të fundit të të shtënave në Las Vegas. 47-vjeçarja do të duhej të bisedonte me prezantuesit Piers Morgan dhe ... Lexo »

Tetor 02, 2017