Tetor 2017
3 Tetor, 2017

Gazetarja që po “çmend” italianët

Ludovica Pagani është gazetarja bukuroshe dhe seksi italiane, që po “çmend” fansat e futbollit. Ajo është imazhi i emisioneve sportive të Sportitalia, duke u shndërruar shumë shpejt në një Diletta Leotta të dytë. Në vetëm pak kohë, Pagani ka ... Lexo »

03 Tetor, 2017