Tetor 201730 Tetor, 2017

Ed Sheeran provon dhe muzikën “country”

Ed Sheeran është shndërruar në një talent për të shkruar këngë në zhanrin country, duke realizuar një të tillë për një emër të njohur në këtë rrymë, Keith Urban.Krijuesi i “The Shape Of You” njihet për varietetin e stileve. Ai ka ... Lexo »

Tetor 30, 2017

30 Tetor, 2017

Një kukull barbi si Nicki Minaj

Nicki Minaj është e njohur për veshjet e saj ekstravagante dhe asnjëherë nuk ka frikë të ekspozojë format e saj bombastike. Dhe këtë herë këngëtarja ka ‘çmenduar fansat’ në rrjetet sociale e veshur me bodysuit që ia tregonte format e ... Lexo »

Tetor 30, 2017