Tetor 201731 Tetor, 2017

Edhe Klara Kardashian është shtatzënë

Karla Kardashian është kthyer, dhe Ellen DeGeneres ka ardhur si motra e harruar e Kardashian, Karla. Si kostum për Hallouini, këtë herë ishte dhe një bark shtatzanie si pjesë e kostumit. Asaj iu bashkua Kourtney Kardashian, 38 vjeç, dhe Kendall ... Lexo »

Tetor 31, 201731 Tetor, 2017

Dua Lipa, performancë mahnitëse në Oslo

Dua Lipa po i ngjit shumë shpejt  shkallët e karrierës së saj dhe pse ka pak kohë që është futur në tregun muzikor. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka realizuar projekte muzikore që po pushtojnë tregun ndërkombëtar. Së fundimi ylli i pop ... Lexo »

Tetor 31, 2017


31 Tetor, 2017

Aktorja hollivudiane thyen këmbën

Eva Longoria ka habitur fansat kur është shfaqur me një mbajtëse këmbe pas një dëmtimi të mistershëm. Por më në fund arsyeja është zbuluar, ajo ka thyer këmbën në një aksident gjatë pushimeve në Spanjë. Ish-ylli i “Desperate Housewives” raportohet se ... Lexo »

Tetor 31, 201730 Tetor, 2017

Aktorja hollivudiane thyen këmbën

Eva Longoria ka habitur fansat kur është shfaqur me një mbajtëse këmbe pas një dëmtimi të mistershëm. Por më në fund arsyeja është zbuluar, ajo ka thyer këmbën në një aksident gjatë pushimeve në Spanjë. Ish-ylli i “Desperate Housewives” raportohet se ... Lexo »

Tetor 30, 2017