Tetor 2017


31 Tetor, 2017

Shpërthejnë kritikat e ashpra ndaj Dior

Ajo ka festuar 25-vjetorin e lindjes vetëm pak muaj më parë por Cara Delevingne nuk pritej të ishte fytyra e një linje kremërash kundër rrudhave. Bukuroshja londineze është imazhi më i fundit i Dior Capture, një linjë produktesh e cila ... Lexo »

31 Tetor, 201731 Tetor, 2017

Halloween në Shtëpinë e Bardhë!

Hallouini nuk mund të mos zbarkonte edhe në Shtëpinë e Bardhë. Në një pritje të presidentit Donald Trump dhe zonjës së parë Melania, fëmijë, familje ushtarësh, bojskautë dhe grupe të tjera rinore, mbushën Shtëpinë e Bardhë me maskat dhe ... Lexo »

31 Tetor, 2017