Shtator 2017

27 Shtator, 2017

Nisin xhirimet për “Mamma Mia 2”

Xhirimet e një skene filmi, që do të pasojë suksesin e vitit 2008 të “Mamma Mia”, nisën në Kroaci në fillim të këtij muaji. Filmi, në të cilin luajnë Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth, e që drejtohet ... Lexo »

Shtator 27, 2017
27 Shtator, 2017

Sa shumë fansa ka Gigi…

Ajo është në kulmin e karrierës së saj, ka shkëlqyer në Javët e Modës dhe është bërë imazhi i koleksionit të fundit të Tommy Hilfiger. 22-vjeçarja jo vetëm që ka rrëmbyer vëmendjen në Barcelonë për të promovuar këtë bashkëpunim me ... Lexo »

Shtator 27, 2017


27 Shtator, 2017

Flori Mumajesi në Times Square?!

Këngëtari dhe kompozitori i njohur i shumë hiteve të famshme Flori Mumajesi, bashkë me labelin e tij “Threedots” vazhdojnë të ofrojnë muzikë për fansat. Stina e verës që lamë pas ishte e mbushur me koncerte për Florin si brenda ... Lexo »

Shtator 27, 2017