Shtator 2017


2 Shtator, 2017

Serena Williams bëhet nënë

Serena Williams u bë nënë për herë të parë. Tenistja amerikane lindi një vajzë të shëndetshme në një klinikë të Floridas. 35-vjeçarja, e cila ndodhet prej 2015 me bashkëthemeluesin e Reddit, Alexis Ohanian, u shtrua në spital ditën e mërkurë ... Lexo »

02 Shtator, 2017

1 Shtator, 2017

Pas divorcit shfaqet në plazh me qenin

Pak vite më parë rrëfente me krenari se u ishte nënshtruar ndërhyrjeve estetike për të përmirësuar linjat e veta dhe sot ajo vazhdon t’i tregojë ato po me të njëjtën krenari.Courtney Stodden, 24-vjeçarja amerikane që u bë e famshme ... Lexo »

01 Shtator, 2017


1 Shtator, 2017

Fergie përgatit fansat për albumin e ri

Me shumë se një dekadë pas publikimit të albumit të saj të parë solo, Fergie kthehet me album të ri. Këngëtarja 42-vjeçare ka publikuar “trailer”-in e albumit të ri që titullohet “Double Dutchess: Seeing Double”, ku ka pjesë nga videoklipet ... Lexo »

01 Shtator, 2017


1 Shtator, 2017

Selena paralajmërohet nga hakerat

Një numër jo i paktë profilesh të personave të famshëm në Instagram ka rënë pre e një sulmi hakerash, që sipas vetë rrjetit social mund të kenë siguruar akses tek fotot dhe mesazhet e tyre. E mes viktimave të këtij ... Lexo »

01 Shtator, 2017