Gusht 2017


1 Gusht, 2017

Të pasmet seksi të Emily Ratajkowski

Ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë dhe për këtë gjë fotot flasin vetë. Bëhet fjalë për bukuroshen Emily Ratajkowski e cila nuk resht së postuari foto në rrjetet sociale. Modelja e njohur nuk lë rast pa treguar ... Lexo »

Gusht 01, 2017

1 Gusht, 2017

Zbulohet e dashura e re e Harry Styles

Muajt e fundit, ai ka qënë tepër i zënë në debutimin e karrierës së tij muzikore “solo” si edhe duke bërë debutimin e tij si aktor në filmin “Dunkirk”. Por pavarësisht axhendës së zënë, Harry Styles 23-vjeç, ka gjetur ... Lexo »

Gusht 01, 2017


1 Gusht, 2017

Cristiano Ronaldo rrezikon 7 vjet burg

Futbollisti portugez i Real Madrid, Cristiano Ronaldo u paraqit në një gjykatë në kryeqytetin spanjoll, ku u mor në pyetje rreth akuzave të ngritura kundër tij, për evazion fiskal me 14.7 milionë euro. Ronaldos iu kërkua të shpjegojë rreth strukturave ... Lexo »

Gusht 01, 2017
1 Gusht, 2017

Truproja lëndoi fansin, reagon Mariah Carey

Një burrë së fundmi ka pretenduar se badigardi i Mariah Carey e ka lënduar atë pas përpjekjes së tij për të bërë një fotografi me këngëtaren. 47-vjeçarja ka reaguar menjëherë ndaj këtij incidenti, nëmomentin që është pyetur nga gazetarët. “Nuk mendoj ... Lexo »

Gusht 01, 2017