Gusht 20172 Gusht, 2017

Një boksiere si Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka treguar aftësitë e saj në boks. Ndërsa po ushtronte me instruktorin e saj, duket se miqtë e saj e kanë filmuar. Në një video të publikuar në rrjetin e saj social, Dua ... Lexo »

Gusht 02, 20172 Gusht, 2017

Kendall Jenner shfaqet seksi me të brendshme

Më e vogla e familjes Kardashian ka shtuar provokimet. Kendall Jenner së fundmi ka realizuar një koleksion për brendin “La Perla”. Jenner do të jetë imazh i koleksionit para vjeshtës 2017. Me anë të këtij koleksioni ajo ka treguar format trupore, madje ... Lexo »

Gusht 02, 2017
2 Gusht, 2017

Beyonce, me këngë të re dhe turne

Fituesja e shumë çmimeve ndërkombëtare në botën e muzikës, Beyonce, duket është frymëzuar nga binjakët për të punuar më shumë në projekte të reja muzikore. Beyonce është duke punuar në një këngë të re, që pritet të publikohet shumë shpejt, ... Lexo »

Gusht 02, 2017


2 Gusht, 2017

Për Fergie koha ka ndaluar!

Këngëtarja Fergie  tregoi pasuritë e saj mbresëlënëse trupore gjatë pushimeve të saj në palzhet e Hawaiit.  E veshur me bikini, këngëtarja shfaqi  më së miri asetet e saj të cilat mbeten për tu lavdëruar. 42-vjeçarja dukej shumë në formë me ... Lexo »

Gusht 02, 2017