Gusht 2017
3 Gusht, 2017

Rita Ora shijon pushimet ne Xhamajkë

Prej ditësh, këngëtarja me origjinë shqiptare është duke pushuar në plazhet e mrekullueshme të Xhamajkës. Rita Ora është e shoqëruar në këto pushime nga miqtë dhe familja e saj. 26-vjeçarja është fotografuar së fundmi me bikini me shirita të kuq e ... Lexo »

Gusht 03, 2017


2 Gusht, 2017

“Coldplay”, homazh për Chester Bennington

Grupi “Coldplay” nisi turin në Amerikën e veriut me një koncert në “MetLife Stadium” të East Rutherford, në New Jersey. Përveç sukseseve të tyre më të njohura, grupi britanik i bëri homazh edhe Chester Bennington, këngëtarit të “Linkin Park”, që ... Lexo »

Gusht 02, 2017
2 Gusht, 2017

Kylie Jenner ka një peng

Ajo mund të ketë një pasuri prej 20 milionë dollarësh, por Kylie Jenner ende vazhdon të dëshirojë gjëra normale, si të gjithë moshatarët e saj 19-vjeçarë. Një prej tyre është dhe mbrëmja e maturës. Kylie nuk e pati shansin të ... Lexo »

Gusht 02, 20172 Gusht, 2017

Aksidentohet rëndë reperi i njohur

Reperi i njohur me emrin e artit “Macklemore” raportohet nga mediat e huaja se është bërë pjesë e një aksidenti mbrëmjen e të premtes. Benjamin Hammond Haggerty ishte pasagjer ndërsa makinës i jepte një shofer i dehur. Ata janë përplasur ... Lexo »

Gusht 02, 2017