Gusht 2017

28 Gusht, 2017

Fustani i Mel B, mesazh për ish-bashkëshortin

Mel B kishte një paraqitje domethënëse në natën e ndarjes së çmimeve “MTV VMA”, fustani i saj u konsiderua si një mesazh i qartë për ish-bashkëshortin Stephen Belefonte. Këngëtarja dhe anëtarja e jurisë në “America’s got talent” u shfaq me një ... Lexo »

Gusht 28, 2017