Gusht 2017
29 Gusht, 2017

Ke harruar diçka Bella!

Bella Hadid sapo na surprizoi që do të ecë në pasarelat e Victoria Secret Fashion Show 2017 në Shanghai, Kinë, këtë dimër. Dhe ajo nuk ka ngurruar që të tregojë linjat e saj si supermodele ndërsa shëtiste në New York ... Lexo »

Gusht 29, 2017