Gusht 2017

30 Gusht, 2017

Të gjithë sytë drejt Victoria Beckham

Padyshim që ikona e modës është stilistja me famë botërore Victoria Beckham dhe gjithmonë sytë e publikut janë të drejtuar tek ajo.Ndërsa shëtiste në New York të martën, stilistja e modës kishte zgjedhur një veshje nga koleksioni i saj ... Lexo »

Gusht 30, 201729 Gusht, 2017

Atleti i njohur deklaron se është homoseksual

Atleti olimpik dhe fituesi i medaljes së argjendtë, Colin Jackson ka deklaruar hapur se është pjesë e komunitetit LGBT. Në një intervistë për një dokumentar suedez të quajtur ‘Rainbow Heroes’, ai foli për herë të parë rreth prijrjeve të tij ... Lexo »

Gusht 29, 2017
29 Gusht, 2017

Ja kush janë rivalet e “Miss BumBum”

“Mis BumBum” është një konkurs i kthyer në një sukses botëror dhe ka tërhequr vëmendjen në mbarë botën. Në këtë konkurs vajzat vlerësohen se kush i të pasmet më të mira në Brazil. Por që kohët e fundit po rivalizohet ... Lexo »

Gusht 29, 2017