Korrik 2017
27 Korrik, 2017

Celine Dion mohon thashethemet

Celine Dion dhe balerini i saj Pepe Munoz janë të pandarë vetëm në skenë, sepse në jetë ajo është ende beqare. Fotografitë e të dyve në Paris u bënë burim thashethemesh, se këngëtarja ka nisur një lidhje, pas vdekjes së ... Lexo »

27 Korrik, 201727 Korrik, 2017

Fondacioni i Michael Jackson në borxhe

Fondacioni që menaxhon pasurinë e Michael Jackson i detyrohet producentit historik, Quincy Jones, 9.4 milionë dollarë për “Billie Jean”, “Thriller” dhe arritjet e tjera të mëdha të këngëtarit. Vendimin e mori gjykata e Los Angelos, në referencë të mospagesës së ... Lexo »

27 Korrik, 2017