Korrik 2017


28 Korrik, 2017

Dua Lipa i bashkohet turneut të “Coldplay”

Dua Lipa po vazhdon suksesshëm rrugëtimin e saj në muzikë. Lipa ka njoftuar se do t’i bashkohet grupit të famshëm britanik, “Coldplay”, në turneun në Amerikën Latine. Turneu i “Coldplay” do të zhvillohet në muajin nëntor dhe Dua është shprehur shumë ... Lexo »

28 Korrik, 2017
28 Korrik, 2017

Action Bronson publikon këngën e re

Pas konfirmimit të projektit “Blue Chips 7000” në muajin e kaluar, reperi me origjinë shqiptare Action Bronson ka publikuar këngën e tij të re. “The Chairman’s Intent” quhet kënga e tij e re, të cilën e sjell të shoqëruar edhe ... Lexo »

28 Korrik, 2017