Korrik 20171 Korrik, 2017

Bella Thorne pozon e zhveshur në vaskë

Aktorja dhe modelja e famshme Bella Thorne shpeshherë shfaqet me një stil ndryshe ndonjëherë në të veshur e ndonjëherë në fotot kontroverse që poston në rrjete sociale. Këtë herë 19-vjeçarja ka postuar në profilin e saj në Twitter një foto ... Lexo »

Korrik 01, 20171 Korrik, 2017

NASA ka dërguar fëmijë-skllevër në Mars?!

NASA u detyrua edhe njëherë tjetër që të dalë me një deklaratë për të mohuar njërën nga teoritë konspirative, ndoshta më mizorja në qarkullim. Bëhet fjalë për zërat dhe artikujt që qarkullonin nëpër forumet dhe rrjetet sociale, kryesisht ato që ... Lexo »

Korrik 01, 2017


1 Korrik, 2017

Reklama e iPhone-it të parë

Vite më parë, iPhone nuk kishin të gjithë. Në fakt, ky celular dikur ishte thjeshtë një ide e re, të cilën askush nuk e kishte menduar, siç tregoi edhe reklama e debutuar në shkurt të vitit 2007, disa muaj ... Lexo »

Korrik 01, 2017
1 Korrik, 2017

Ja ku po i kalon pushimet portieri i Kombëtares

Sezoni futbollistik është mbyllur dhe lojtarët kanë shkuar me pushime. Kështu ka bërë edhe portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha, i cili luan me Atalantën në Itali. Por ndryshe nga shumë futbollistë shqiptarë, Berisha ka vendosur që pushimet ti ... Lexo »

Korrik 01, 2017