Korrik 2017


3 Korrik, 2017

Kameleoni i modës pozon nudo për GQ

Supermodelja është e njohur për transformimin e stilit të saj. Dhe kameleoni i modës Cara Delevingne ka shfaqur më të mirën e saj ndërsa pozonte për GQ. 42-vjeçarja ka pozuar nudo dhe sipër mbante vetëm një veshje transparente që ia nxirrte ... Lexo »

Korrik 03, 2017