Korrik 20173 Korrik, 2017

Leo Messi nuk di të kërcejë (video)

Në fushë është gjeni, por në pistën e kërcimit është krejt e kundërta dhe Leo Messi këtë e tregoi gjatë dasmës së tij. Ylli argjentinas i futbollit shihet qartë në një video të xhiruar në dasmën e zhvilluar në Rosario ... Lexo »

03 Korrik, 2017


3 Korrik, 2017

Adele bashkon forcat me “Foo Fighters”

Dave Grohl la të kuptohet se do të jetë Adele që do të bashkëpunojë me “Foo Fighters” për albumin e tyre të radhës. Gjatë një interviste për “BBC Radio 1”, rokeri tha se shumë këngëtarë të njohur do të bashkëpunojnë ... Lexo »

03 Korrik, 2017


3 Korrik, 2017

Provokon ish e dashura e Justin Bieber

Modelja australiane Sahara Ray i ka treguar edhe njëherë Justin Bieberit se çfarë ka humbur. Bukuroshja pati një lidhje të shkurtë me këngëtarin kanadez vitin e kaluar. 24-vjeçarja postoi një foto provokuese në rrjetin social “Instagram”, duke bërë që të ... Lexo »

03 Korrik, 2017