Korrik 2017

29 Korrik, 2017

Cara Delevingne debuton si këngëtare

Përveç modelimit dhe aktrimit, Cara Delevingne ka vendosur të merret edhe me muzikë. 24-vjeçarja ka lançuar në “YouTube” këngën saj të parë të titulluar “I Feel Everything”. Kënga është punuar nga këngëtari dhe producenti i njohur amerikan Pharrell Williams dhe ... Lexo »

29 Korrik, 2017
29 Korrik, 2017

Pamje mahnitëse, Venecia në ‘apokalips’

Duket sikur apokalipsi është pranë në Venecia, por në fakt nuk është ashtu. Këto janë disa nga pamjet mahnitëse të fotografuara në qytetin e Italisë ku retë gjigande kanë zhytur vendin në errësirë të plotë. Imazhet kujtojnë skenat e filmit ... Lexo »

29 Korrik, 2017