Korrik 2017


31 Korrik, 2017

“Bond 25”, ja regjisorët e mundshëm

Pas njoftimit për një tjetër film “007”, i 25-ti i sagës së James Bond, “Variety” publikoi listën me regjisorët e mundshëm që do ta drejtojnë. Yann Demange është menduar si zgjedhja e parë e studios së prodhimit kinematografik. Nëse ... Lexo »

Korrik 31, 2017


31 Korrik, 2017

Mandy Moore, nga aktore në këngëtare

Është një aktore e talentuar, ka luajtur përkrah emrave më të njohur të ekranit, por anën tjetër artistike të saj nuk e ka shfaqur shumë. Mandy Moore është dhe këngëtare dhe ka ndër mend t’i rikthehet karrierës muzikore në ... Lexo »

Korrik 31, 2017
31 Korrik, 2017

Shakira nuk është më bionde…

Këngëtarja kolumbiane ka ndryshuar ngjyrën e flokëve që ka mbajtur për vite. Tashmë ajo nuk është më bionde. Në një foto të postuar dje gjatë xhirimeve të klipit të këngës së saj të re “Perro Fiel” të albumit “El ... Lexo »

Korrik 31, 2017

31 Korrik, 2017

Buta & Ledri sapo na ngritën ‘Mbi Re’

Tashmë u bë një kohë e gjatë që pritej një bashkëpunim mes dy reperave të talentuar Buta dhe Ledri Vula, e ashtu siç përflitej, vetëm para pak orësh u publikua projekti i titulluar “Mbi Re”. Me muzikë të “Bravestarr” dhe ... Lexo »

Korrik 31, 2017