Korrik 2017


26 Korrik, 2017

Elvana Gjata vjen në Shqipëri

Pas pushimeve në Mykonos të Greqisë, këngëtarja shqiptare mbërin në Shqipëri. Elvana Gjata ka publikuar në Instagramin e saj foto nga aeroporti i Rinasit. Pas suksesit të këngës së saj ‘Forever is Over’ Elvana ka zgjedhur të pushojë disa ditë në ... Lexo »

26 Korrik, 2017
26 Korrik, 2017

Zbulohet i dashuri i Kelly Brook

Modelja britanike Kelly Brook u intervistua nga revista “Hello Magazine” ku foli për jetën e saj sentimentale duke bërë të ditur se është e lidhur me një italian. I dashuri i saj, Jeremy Parisi, është një model shumë i ... Lexo »

26 Korrik, 2017


26 Korrik, 2017

Ndërron jetë e veja e Frank Sinatras

Frank Sinatra njihet si një nga artistët më të mëdhenj që ka pasur Amerika Ai ishte martuar katër herë dhe Barbara Sinatra ishte gruaja e tij e katërt, me të cilën lidhi kurorë në vitin 1976 e qëndruan së bashku ... Lexo »

26 Korrik, 2017