Korrik 2017
31 Korrik, 2017

Rikthehen së bashku Nicki Minaj dhe Drake?!

“Young Money Entertainment” ka organizuar një festë në Miami ku është vënë re një flirtim mes Nicki Minaj dhe Drake. Sipas “HollywoodLife.com”, gjërat mes dy artistëve kanë shkuar një shkallë me tej, gjatë festës. “Nicki dhe Drake kanë pasur një ... Lexo »

31 Korrik, 2017