Qershor 2017

1 Qershor, 2017

Modelja brazilane seksi dhe tërheqëse në Malibu

Ndonëse ka modeluar për 20 vite me bikini, Alessandra Ambrosio duket përsëri perfekte. 36-vjeçarja braziliane është shfaqur mjaft tërheqëse dhe duket si një 10-vjeçare teksa bënte pushime në plazhin e Malibu. Nëna e dy fëmijëve e ka filluar modelimin në moshën ... Lexo »

Qershor 01, 2017